« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 6. 6. 2019.

SRETAN DAN ŠKOLE!
Autor: Marija Tonković, 24. 5. 2021.

Dragi djelatnici,

nemamo često priliku zahvaliti vam se što igrate jednu od najvažnijih uloga u životu svakog učenika, zato koristimo ovu. Hvala vam što dajete nadu i pružate oslonac svakom djetetu bezuvjetno i ravnopravno.
Danas je naš dan isko smo ga obilježili 21. svibnja 2021. godine, zbog čega koristimo priliku da uputimo iskrene čestitke za Dan škole svim našim učenicima i djelatnicima  sa željom da nastavimo nizati uspjehe i ostvarivati zacrtane ciljeve, vodeći se kao i do sada isključivo najboljim interesom naših učenika.

Dolazak  djece u našu školu je zaista vrlo važan životni put kojeg zajedno krojimo, a nagrada je svakom učitelju kada vidi osmijeh, sreću i uspjeh svojih učenika.

Hvala vama dragi roditelji na strpljenju i pomoći koju pružate svojoj djeci što nam uvijek pomažete da naši učenici odrastaju u dobre građane! Dobra suradnja, nesebična podrška i partnerstvo vas roditelja, učenika i učitelja čini veliko zadovoljstvo svakome od nas!

Hvala vama dragi učenici što svojim primjerom, znanjima i vještinama našu školu predstavljate u najboljem svjetlu gdje god da odete. Nažalost, zbog epidemiološke situacije većinu uobičajenih aktivnosti kojima smo se bavili, morat će pričekati neka sigurnija vremena! Brinimo o sebi i drugima jer zdravlje nam je najvažnije.

Sretan Dan škole!!