« Ožujak 2024 »

Obavijest za roditelje i učenike, prvi dan škole
Autor: Ana Jelača, 4. 9. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

nastava počinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020. godine.

Učenici prvih razreda dolaze u školu u 10:00h.

Nastava počinje u 8:00 h i završava u 9:35 h za sve ostale učenike. Odmah po završetku organiziran je prijevoz učenika putnika.

Pri ulasku u školu obavezna je dezinfekcija ruku.

Nošenje maski je obavezno za sve učenike u autobusu, pri ulasku u školu,           na školskom hodniku… ( odnosno svim zajedničkim prostorijama u školi).             Obzirom da je moguće u razredu poštivati socijalnu distancu, učenici u                   razredu ne nose maske.

Učenici razredne nastave dolaze u školu od 7:50 – 8:00, dok učenici                     predmetne nastave od 8:00 – 8:10. Svi učenici ulaze u pratnji razrednika u           svoje razrede prema rasporedu učionica:

1./3. razred – kod učiteljice Katarine Ćaćić,

2./4. razred – kod učiteljice Marijane Štimac,

5. razred – u učionicu 5. razreda,

6. razred – u učionicu 6. razreda,

7. razred – u učionicu 7. razreda,

8. razred – u učionicu 8. razreda.

Učenici se ne smiju zadržavati na hodnicima, već po dolasku ući u svoj razred.

Roditelji učenika prvog razreda mogu doći u pratnji roditelja ( po jedan roditelj).

Prijevoz učenika organiziran je prema  rasporedu.

Roditelji ne ulaze u školu.

Naša škola je za organizaciju rada odabrala model A. Svi učenici idu u školu na nastavu.

O terminima i načinu izvođenja informativnih razgovora s učiteljima bit ćete naknadno obaviješteni.

Roditelji su dužni svaki dan izmjeriti učeniku temperaturu i upisati je u informativku (bilježnicu) koju učenik nosi sa sobom  u školu. Učenici svih razreda dužni su nositi informativku sa sobom svaki dan.

Ukoliko učenik ima povišenu temperaturu, roditelj ga ne smije poslati u školu. Potrebno je javiti se liječniku.

Naredni tjedan nema škoske prehrane, a sve ostale informacije javit ćemo na vrijeme. Ujedno vas molimo da se upoznate s dokumentima na stranicama škole.

U suradnji s roditeljima, zajedničkim snagama  želimo savladati i našim učenicima osigurati ugodan i siguran boravak u školi.

Svim učenicima želim puno zdravlja, sreće i veselja u novoj školskoj godini!

Ravnateljica:

Marija Tonković, dipl. uč.