« Travanj 2024 »

Dan škole 22.5.2020.
Autor: Ivona Marjanović, 22. 5. 2020.

Virtualni Dan škole

Dragi učenici, roditelji, učitelji i djelatnici škole, poštovani partneri, prijatelji, posjetitelji naših mrežnih stranica!

Mjesec svibanj je najljepši proljetni mjesec u kojem obilježavamo Dan naše škole! Većinom uobičajenih aktivnosti kojima smo se bavili, morat će pričekati neka sigurnija vremena!  Svi sanjamo desetke nasmijanih lica koja ujutro ulaze u školu i koja jedva čekaju sljedeći dan da se ponovo vrate. Sanjamo školu kojom  se širio zvuk glazbe, školskog zvona, nasmijanih lica  i radoznalih pogleda. Sanjamo nastavu u učionici, nastavu na igralištu, prirodi, na sportskom događanju . Školu punu igre, kreativnih radionica, natjecanja, kulturnih i društvenih događanja. San će se vjerujem brzo ostvariti! Dolazak  djece u našu školu je zaista vrlo važan životni put kojeg zajedno krojimo, a nagrada je svakom učitelju kada vidi osmijeh, sreću i uspjeh svojih učenika.

Veliko zadovoljstvo mi čini dobra suradnja, nesebična podrška i partnerstvo Vas roditelja, učenika i učitelja!

Zato hvala svim vrijednim učiteljima koji  nesebično daju dio sebe u našoj školi i nastavi na daljinu. Hvala  Vama dragi učenici na trudu u školi i ustrajnosti u virtualnoj učionici, svim djelatnicima koji se zajedno sa mnom brinu o uvjetima rada i kvaliteti obrazovanja. Hvala našim stručnim suradnicama koje pomažu  našim učiteljima u radu, učenicima u učenju. Hvala Vama dragi roditelji na strpljenju i pomoći koju pružate svojoj djeci u virtualnoj nastavi, što nam uvijek pomažete da naši učenici odrastaju u dobre građane!  Hvala svim djelatnicima administrativne i tehničke službe bez kojih škola ne bi mogla funkcionirati!

Želja mi je da i u budućnosti ova škola ostane mjesto u koje će se uvijek rado vraćati i kojeg će se rado sjećati  naši „bivši“ , sadašnji i budući učenici.  Neka što prije ponovno  hodnicima naše škole teče rijeka zajedništva i prijateljstva, nadanja, želja, zanosa i uspjeha!

Uz sav trud i napor koji ovih dana nastave na daljinu učenici posvećuju učenju i izvršavanju zadataka, našli su  vremena i volje proslaviti ovaj važan dan. U svemu tome podrška i voditelji u ostvarivanju zamišljenoga bili su im stručna služba škole , učitelji i razrednici.

Pogledajte što su Vam pripremili. Klik ovdje.

"Nek’ ti je sretan tvoj dan, naša draga školo!”

Ravnateljica Osnovne škole Lovinac:

Marija Tonković, dipl.uč